zruš si ma. .

Nenávidím Ťa !

 

Tvoj smutný pohľad na tento svet, nenávidím, že nemáš vôbec chuť to ani troška zmeniť a spraviť ho len na jeden deň prijateľnejším. Nenávidím, že nevieš kedy máš dosť a snažíš sa vyťažiť z toho potupného čo najviac.

Nenávidím, Tvoj zmysel pre gradáciu deja, nenávidím, že ani na vrchole nešťastia nemáš ešte dosť.

Nenávidím, že dovolíš aby človek, ktorý už  nemôže nižšie na dno klesnúť ešte musí vedieť odpustiť.

Nenávidím, Tvoj zmysel pre iróniu, keď tej zničenej, Tvojej podotýkam ako to nazývaš dietke ,ešte na Tvoju radosť následne po odpustku „poskáču „so všetkou parádou po hlave.

Nenávidím, že potom ešte stále vyžaduješ od dietky pokoru!?!

Nenávidím, že si vôbec naučil to dieťa v detstve ľúbiť neobmedzene,nezmyselne, neskutočne……hlavne keď vieš, že v dospelosti mu tento cit bude len podrážať kolená.

Nenávidím, že potom s výsmechom a s  očkávaním dobrej zábavy -Tebe tak typickou črtou- jej nasadíš ružové okuliare, ale samozrejme len na krátky čas, aby si potom z pohodlia Tvojho kresla mohol sledovať ako jej postupne tie okuliare strácaju svoju farbu.

Nenávidím potom to Tvoje tragikomické posolstvo lásky, keď dietka precitne z prvotného poblúznenia a keď si konečne uvedomí,že nikto nie je zaľúbený…a možno, a to väčšinou ani zaľúbenie tam vôbec žiadne nebolo,to bolo celé len o ľudskom chtíči…

Pýtam sa Ťa teda prečo?….Prečo tvoríš nezmyslené páry, ktoré nemajú ani za mak spoločného, prečo dovolíš aby si našli v tak veľkom vesmíre vôbec k sebe cestu? A keď už dovolíš toto, prečo vôbec do toho pletieš city?…Prečo proste to neukončíš nejak prakticky, s rozumom a bez vyhliadky do budúcna? Prečo stále očakávaš patetické americké scenáre?

Až tak veľmi sa nudíš, až tak potrebuješ rozptýlenie?

Skús napríklad lúštiť hlavolamy….aspoň vtedy , keď si spomenieš, že existujem. Budem Ti totiž veľmi povďačná!

A vieš čo?…Ja som asi jediná, ktorá Ťa v tomto malom pre Teba mikrosvete neznesie vo svojej blízkosti…bola by som rada, keby si ma zo svojho scenára nejak vynechal, aspoň na určité obdobie…nechaj ma už konečne žiť šťastne, v mojom prípade bez lásky….lebo všetci v mojom okolí sa majú bez nej tak úžastne a spokojne…

Ďakujem!…a ak potrebuješ, hodím Ti tento môj výlev aj do nemčiny…

 

Trump

Prekvapivý obrat vo Washingtone. Republikánsky Senát podporil koniec amerických úderov na Irán

23.06.2026 22:15

Trump tvrdí, že Teherán súhlasil s jadrovými kontrolami „do nekonečna“.

polícia, jazero, utopenie, topenie, rieka

Dve tragédie v jeden deň: na juhu Slovenska sa utopil mladík aj 50-ročný muž

23.06.2026 21:45

Počas dvoch dní došlo podľa polície k trom tragickým udalostiam na vodných tokoch a plochách, ktoré si vyžiadali ľudské životy.

medveď hnedý

Medvedica napadla poľovníka pri Liptovskej Porúbke. Postrelenú šelmu dohľadali a zastrelili

23.06.2026 21:38, aktualizované: 22:15

Na sociálnej sieti o tom informoval štátny tajomník ministerstva životného prostredia Filip Kuffa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 2306x
Priemerná čítanosť článkov: 2306x

Autor blogu

Kategórie

Archív